Zespół

Architekci sukcesu

Łukasz Kordecki

CCO

Odpowiedzialny za zarządzanie spółką, jej rozwój oraz kontakty handlowe z klientami i dostawcami. Blisko dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzeniu procesami globalnych łańcuchów dostaw, zdobyte podczas pracy na kierowniczych stanowiskach dużych korporacji międzynarodowych. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej odpowiadał za organizację, realizację oraz nadzór nad procesami dystrybucyjnymi i zakupowymi na terenie Europy, Azji, Afryki. Łukasza wyróżnia ekspercka wiedza logistyczna poparta licznymi certyfikatami z obszaru logistyki, znajomością dynamicznie zmieniającego się rynku oraz bogata praktyka w organizacji transportu drogowego i morskiego.

Mirosław Maszoński

Prezez Zarządu, odpowiedzialny za rozwój i strategię Spółki

Założyciel i prezes firmy transportowej Maszoński Logistic. W świat biznesu wkroczył w latach 90. Zaczął sam, od jednego samochodu, miał pasję i wizję, którą dzieli z zespołem liczącym ponad 800 osób. Obecnie Mirosław Maszoński jest właścicielem kilku dobrze prosperujących spółek, m.in.: z branży energetycznej, kolejowej oraz opakowań z tworzywa sztucznego.

Bartosz Rojewski

CCO

Odpowiedzialny zarządzanie spółką jej rozwój oraz kontakty handlowe z klientami. Ponad piętnastoletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych korporacjach w zakresie zarządzania logistyką magazynową. Umiejętność budowania zespołu profesjonalistów, praktyczna wiedza dotycząca systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne oraz indywidualne podejście do potrzeb klientów to aspekty pozwalające Bartoszowi tworzyć i dostarczać usługi na najwyższym światowym poziomie. W swojej dotychczasowej karierze opowiadał między innymi za projektowanie i implementację procesów logistycznych w nowo budowanych fabrykach produkcyjnych na terenie Skandynawii. Zarządzał również kilkunastoma magazynami 3PL na terenie Europy Zachodniej.

Poznaj nasze

Usługi

Kontakt

MCG EastBridge sp. z o.o.

ul. Lipowa 36
PL 69-200 Sulęcin

KRS: 0000832525
NIP: 4290082579
REGON: 385708404

Centrala

ul. Lipowa 36
PL 69-200 Sulęcin

Oddział

ul. Podłęże 451A
PL 32-003 Podłęże